Polti | Vacuum cleaner | PBEU0105 Forzaspira C110_Plus | Bagless | Power 800 W | Dust capacity 2 L | Black/Red
- TootjadPolti
- Mudel: PBEU0105
- Saadavus: 3
-
99€
Polti | Vacuum cleaner | PBEU0105 Forzaspira C110_Plus | Bagless | Power 800 W | Dust capacity 2 L | Black/Red
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 465 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 7 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| HEPA-filtreerimissüsteem | Yes |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 80 dB |
| Mustusemahutavus kuivas olekus | 2 L |
| Net weight | 4.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Parketihari | Yes |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Producer | Polti |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | PBEU0105 Forzaspira C110_Plus |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 2 L |
| Tööraadius | 8 m |
| Toote värv | Black/Red |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.05208 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: polti vacuum cleaner pbeu0105 forzaspira c110plus bagless power 800 w dust capacity 2 l blackred, pbeu0105, polti, tolmuimejad







